Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Dongguan Hengtaichang Intelligent Door Control Technology Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerAlüminyum Panjur Kapılar

Hırsızlığa Karşı 3mm 10mm Kayar Alüminyum Panjur Kapılar

Çin Dongguan Hengtaichang Intelligent Door Control Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Hengtaichang Intelligent Door Control Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Hırsızlığa Karşı 3mm 10mm Kayar Alüminyum Panjur Kapılar

Anti Theft 3mm 10mm Slide Aluminium Roller Shutter Doors
Anti Theft 3mm 10mm Slide Aluminium Roller Shutter Doors
video play

Büyük resim :  Hırsızlığa Karşı 3mm 10mm Kayar Alüminyum Panjur Kapılar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Wuzuan
Model numarası: ARSD-0002
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 300pcs
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Alüminyum alaşım renk: beyaz, krem, gri, ahşap, doğal veya özelleştirilmiş
çıta kalınlığı: 0.3-0.7mm for Foam roller shutter. Köpük panjur için 0.3-0.7mm. 0.6-1.5mm for extru Çıta Malzemesi: köpük veya alüminyum alaşımlı ekstrüde çift katmanlı alüminyum alaşımlı çift katmanlı
Yüzey dokusu: Elektrostatik Toz Boyalı Çıta Ağırlığı: 4.2-11KG/m2
Çarpma dayanıklılığı: 10NM çatlak yok su geçirmezlik: 1 sınıf (su basıncı 30 Pa)
Motor: borulu motor Özellik: Sessiz / Sessiz
Çıkış Torku: 800N Taşıma Paketi: kontrplak durumda
HS kodu: 7610100000 Kurulum Stili: İç / Dış / Orta
Konum: Ticari, Endüstriyel, Garaj veya Konut Yüzey İşlem: bitmiş
Vurgulamak:

10mm slayt Alüminyum Panjur Kapılar

,

3mm Alüminyum Panjur Kapılar

,

10mm slayt alüminyum panjur garaj kapıları

Otomatik ve Manuel Hırsızlığa Karşı Panjur Kapılar Takviyeli Güçlü Güvenlikli Panjur Kapı

Alüminyum panjurlu kapı, kılavuz ray, çıta, elektrik motoru, kilit seti ve şanzıman mekanizmasından oluşur.Güçlü güvenlik, uzun hizmet ömrü, hırsız alarm fonksiyonu vb. ile güçlü ve dayanıklıdır.
Kılavuz rayı, ekstrüzyon ile 3.0 mm kalınlığında alüminyum kalıptan yapılmıştır.Çıtanın iç ve dış panelleri, ortada 4 adet 1.0 mm kalınlığında takviyeli çelik çubuk ve ortada 6 mm çapında 2 adet çelik çubuk olmak üzere 1.2 mm kalınlığında alüminyumdan yapılmıştır.Alt çubuk alüminyum kare borudan yapılmıştır.Bu arada, bir engelle karşılaştığında geri tepme işlevine sahiptir ve ayrıca kendisini engelleme ve sekme işlevini de kurabilir.Hırsızlığa karşı sürgülü kapı, güzel görünüm, güçlü direnç ve hırsızlık önleme özelliklerine sahiptir.Açılma şekli manuel, uzaktan kumanda ve buton ile olabilir.Bankalar ve villalar gibi yüksek güvenlik gereksinimi olan yerler için uygundur.

 

Özellikler:
1. Zincir kopması koruma cihazı; iletim zinciri koptuğunda, makaranın geri dönmesini, kapının kaymasını durdurmasını ve kişisel veya mülk hasarını önlemesini hemen önleyecektir.
2. Bir engelle karşılaştığında otomatik olarak durdurmak veya geri dönmek için otomatik geri tepme işlevini karşılayabilir.
3. Kapı sistemi, uluslararası güvenlik kapısının öngördüğü şekilde hasara karşı dayanma kabiliyetine sahiptir.Kapı delme, kesme, testere ile delme ve benzeri profesyonel aletlerle hasar gördüğünde kapı hala sağlamdır.
Elektrostatik toz püskürtme işlemi, Yağmur suyu önleyici, korozyon önleyici, 20 yıldan fazla hizmet ömrü kullanılarak ortaya çıkar.
4. Alt kiriş, otomatik kilitleme cihazı ile donatılmıştır.Hareketli tipte tasarlanmıştır ve otomatik kilitleme cihazı manuel müdahaleye ihtiyaç duymaz, böylece kilit açıldığında kilitlemeyi unutma ve kapıya zarar verme durumu ortadan kalkar.
5. Çift zemin kancalı kilidi benimseyin, otomatik kilit ve çift zemin kancası kullanın, bu iki tür kilit iki aşamalı kilit. İnsan gücü açamaz, hırsızlık önleme özelliğini güçlendirir.
6. Özel motor ve kontrol sistemi, ulusal standart 36V DC motor kullanır, yavaş başlatma ve yavaş durdurma, yukarı ve aşağı hız tutarlı, ısıtması kolay değil, sonsuz çalışabilir;Kablosuz sıkı duvar anahtarı, akıllı kontrol, Banka kapı sisteminin özel motoru, hassas konumlandırma, düşük gürültü, küçük titreşim ve düşük güç tüketimi özelliklerine sahiptir ve tasarım hizmet ömrü, benzer ürünlerden açıkça 10 kat daha uzundur.
 
Fonksiyonel tasarım:
1.Lento mevcuttur: reklam sloganları veya reklam panoları ile ayarlanabilir.Banka ise, bankanın logosu ve ismi ile konulabilir.
2.Kancayı önleme işlevi: itme önleyici cihazla kurulur, kilitler kapı tabanının her iki tarafına da yerleştirilmiştir.Anahtar kilitlendiğinde, bir uyarı sesi duyulur ve kilidin, kapının zorla açılmasını engelleyebilen ve hırsızlığa karşı güvenli olan, gözetleme önleme işlevi vardır.
3.Sessiz Çalışma: bankanın hırsızlık önleyici panjur kapısı bağımsız olarak Zhongtai tarafından geliştirilmiştir.Kapının çalışırken sürtünmesini ortadan kaldırmak için kapının dikey ve sorunsuz bir şekilde herhangi bir pozisyonda çalışmasını sağlar, kapının daha sorunsuz ve gürültüsüz çalışmasını sağlar, bu da sıfır sürtünme ve gürültüsüz çalışma sağlar.
4.Güçlü ve dayanıklı: Sadece çıtanın kendisi güçlü ve dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda çıta, hırsızların yavaşça kesilmesini ve zamanında bulunmasını sağlamak için 6 mm çapında güçlendirilmiş çelik çubukla yerleştirilir.Uzun ömürlüdür ve hırsız alarm cihazı takılabilir.Ayrıca, Zhongtai kilitleri, kamu güvenliği Bakanlığı ve polis elektronik ürünleri kalite test merkezi tarafından onaylanmıştır.
5.Yüksek kaliteli motor: Bu kapının motoru, iyi ısı dağılımı performansına sahip bir doğru akım motorudur.Alternatif akım motoruna kıyasla DC motorlu kapı aynı anda daha sık ve zarar görmeden çalışabilir.
6.Çeşitli seçenekler: kapı bir güvenlik alarmı (opsiyonel), çarpışma önleyici cihaz (opsiyonel) ve bir sınırlayıcı ile açılmasını desteklemek için otomatik yuvarlanma kullanılarak açılıp kapatılabilir.Çarpışma önleyici cihaz, engellerle karşılaştığında otomatik geri tepme, kapı düştüğünde aracın çarpışmasını önleme ve kişi, araç veya evcil hayvanın kapı gövdesinden sorunsuz ve güvenli bir şekilde geçmesini sağlama işlevine sahiptir.
7.Çoklu koruma: Çoklu koruma sağlamak için çift zemin kancalı kilitleme ile otomatik olarak kapanabilir.
8.Akıllı kontrol: Düğme, anahtar, uzaktan kumanda ve benzeri gibi birçok kontrol yöntemine sahiptir.Elektrik kesintisinden sonra kapının normal açılıp kapanmasını sağlamak için DC güç kaynağı ile sağlanacak acil durum pili ile donatılmıştır.Bekleme pili kapalı olsa bile, kapının manuel olarak çalışmasını sağlamak için zincirle donatılmıştır.
9.Çalışma hızı: Hırsızlığa karşı korumalı sarmal kapının ortalama hızı, açılıp kapatıldığında 5.0-5.5m/s'dir ve kapanmak üzereyken veya tepeye çıkmak üzereyken yavaşlar.
10.Güzel görünüm ve tasarım: güzel ve cömert, dayanıklı ve güçlü hırsızlık önleme özelliklerine sahiptir.
 
Yapısal tasarım:
Kaydırak: Ekstrüzyon ile 3,0 mm kalınlığında alüminyum modellemeden yapılmıştır.
Kaydırak boyutu:10 mm kalınlık* 100 mm genişlik
Çıta: 1,2 mm kalınlığında * 90 mm genişliğinde, ortasına yerleştirilmiş dört adet 1.00 mm kalınlığında güçlendirilmiş çelik çubuk ve iki adet 6 mm çapında çelik levha ile.
Alt çubuk: 20 mm kalınlığında * 95 mm genişliğinde, profil 2.0 mm kalınlığında alüminyum kare borudan yapılmıştır.
 

 

Genişliğe Göre Çıta Çeşitleri 45mm,77mm,86mm(Köpük panjur).50mm,55mm,80mm,90mm,100mm,120mm,140mm(Ekstrüde panjur)
çıta kalınlığı Köpük panjur için 0.3-0.7mm.Ekstrüde panjur için 0,6-1,5 mm
Çıta Malzemesi köpük veya alüminyum alaşımlı ekstrüde çift katmanlı alüminyum alaşımlı çift katmanlı
Çıta Rengi beyaz, krem, gri, ahşap, doğal ve özelleştirilmiş
Yüzey dokusu Elektrostatik Toz boyalı
Çıta Ağırlığı 4.2-11KG/m2
Etki dayanıklılığı 10NM çatlak yok
su geçirmezlik 1 sınıf (su basıncı 30 Pa)
Motor Borulu Motor: Çin Motoru
Zincir Motoru: Tayvan motoru.
Operasyon Kılavuz: kilitli ve Yaylı
Otomatik: motorlu ve el zinciri ile

 

 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 

Müşteri memnuniyeti bizim sonsuz hedefimizdir.Şirketin kuruluşundan bu yana "önce kalite, önce müşteri ve kredi bazlı" yönetim ilkelerine bağlıyız ve müşterilerimizin potansiyel ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.Şirketimiz, ekonomik küreselleşme eğilimi karşı konulmaz bir güçle geliştiğinden, kazan-kazan durumunu gerçekleştirmek için dünyanın her yerinden işletmelerle içtenlikle işbirliği yapmaya isteklidir.

Yıllar içinde kapılı imalatçılarla yakın işbirliği içinde çalışan firmamız, çeşitli hacimlerdeki kapıların en yeni ve en gelişmiş üretim ekipmanlarını piyasaya sunmuştur.Çeşitli güzel sarmal kapı ürünlerinin üretimini sağlamak için üstün kaliteli hammaddelerin ve yüksek kaliteli bileşenlerin kullanımı ve "mükemmellik, hassas üretim" ürün konseptine bağlı kalınması Cömert, kolay kullanım, güvenlik, güvenlik, dayanıklılık, kalite güvence.Biz "dürüstlük, önce kalite, önce müşteri, hizmet lideri" ruhu, dava Amaç, topluluk için en güvenli müşterilere en iyi çeşitli sürgülü kapılar sunma tutkusu, aynı zamanda kapsamlı bakım hizmeti sunuyoruz.

 

SSS :
 

1, ticaret şirketi veya üretici misiniz?

C: Biz fabrikayız.
2. Ödeme detayları nedir?
Ödeme<=1000USD, 100% peşin.Ödeme>=1000USD, %30 T/T peşin, sevkiyat öncesi bakiye.
3. Teslim süresi nedir?
Ortak sipariş için, sadece yaklaşık 15 gün.
4. Kapıların garantisi ne olacak?
Tüm kapılar ve aksesuarlar için 12 ay garanti veriyoruz.
5. OEM Hizmeti veriyor musunuz?
Evet.OEM ve ODM Hizmeti bizim için uygundur.
6. MOQ nedir?
Örnek sipariş olarak 1 set kabul ediyoruz.
7. Pakete ne dersiniz?
Kontrplak kutu, isteğiniz gibi deniz taşımacılığı veya hava taşımacılığı için uygundur.

 

Hırsızlığa Karşı 3mm 10mm Kayar Alüminyum Panjur Kapılar 0

 

İletişim bilgileri
Dongguan Hengtaichang Intelligent Door Control Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: peterlee

Tel: 86-13423105657

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler